Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Další tématické zboží pro Halloween

Oči na cupcaky 24ks - Gunthart

Balení cukrových očí pro zdobení cupcakes. 24 ks v balení.

82 Kč

Skladem > 10 ks

Košíček na muffiny Halloween dýně a duchové 36ks 5x3cm - Decora

Košíček na muffiny s Halloweenskými motivy dýně a duchů. 36 ks v balení.

75 Kč

Není skladem

Ubrus halloween 274x137cm - Party Pal

Ubrus Halloween. Rozměry 274 x 137 cm.

72 Kč

Skladem > 10 ks

Košíčky na muffiny Halloween 50ks - House of Marie

Sada 50 košíčků na muffiny vhodných na pečení. Oranžová barva s halloweenským dekorem.

71 Kč

Není skladem

Metalická barva do nápojů Spirdust černá 1,5g - Roxy and Rich

Metalická barva do nápojů Spirdust. Balení 1,5 g.

140 Kč
9333.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Podložka pod dort černá 25x1,2cm - Decora

Pevná černá podložka pod dort o průměru 25 cm a tloušťce 1,2 cm poskytne stabilní oporu i těžším d

115 Kč

Skladem > 10 ks